Повернутися до звичайного режиму

Свято прощання з садочком

Випускний 2023

02 червня у вихованців старшої групи Радовельського ЗДО №20 "Струмок" відбулося свято прощання з садочком. Урочиста, ясрава зала, чарвні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті. І ось перші звуки прощального вальсу, яскраві таночки, веселі пісні, а сум огортає душу. Сльозинки котяться по обличчях вихователів та батьків, а діти наївно і щиро посміхаються їм у відповідь.

У своїх віршах маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками, висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам за щиру турботу. Слова вдячності малята висловили тим, хто протягом кількох років допомагав їм пізнавати світ, росли вихованими, здоровими і чуйними, і тим, хто піклувався і бав про них. Навіть через багато-багато років малята пам'ятатимуть і перші казочки, і прогулянки, і свята в садочку, і смачну кухню, і чисте подвір'я, і заняття музики...

Дітки старшої групи були нагогоджені дипломами випускника закладу дошкільної освіти та отримали у подарунок шкільне приладдя.

Свято минуло швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період - підготовка до школи. Успіхів вам, дітьки, мирного неба, а батькам ще терпіння і мудрості!

Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.